Krmivá pre kone

Krmivá pre kone ENERGYS nie je možné zasielať prostredníctvom kuriérskej služby.

Krmivá  pre kone ENERGYS je možné objednať cez e-shop, vyzdvihnúť si ich však môžete, len  priamo v sídle firmy.

Platba v hotovosti pri prevzatí tovaru ,alebo vopred prevodom cez účet a následne je možné po pripísaní financií na účet dodávateľa krmivá prevziať.

Krmivá pre kone

Naša pestrá ponuka krmív sa hodí pre každého koňa. Pri vývoji receptúr sme sa zamerali na ingrediencie, ktoré najlepšie zodpovedajú ich potrebám. Obmedzili sme obsah obilnín a nahradili ich vlákninou, ktorá je pre koňa ďaleko prirodzenejšie.

Krmiva

PREMIUM

Krmivá z rady Premium majú jedinečné vlastnosti, ktoré rešpektujú potreby všetkých kategórií koní. Sú zdrojom ľahko stráviteľné energie, tukov a vlákniny. Štruktúra müsli napomáha k dobrému preslineniu kŕmnej dávky, eliminuje stres a podporuje dobré trávenie a celkové zdravie nielen športových koní.

Viac o krmivách PREMIUM

Krmiva

BASE

Granulované krmivá z rady Base sú vhodná ako základ vyváženej kŕmnej dávky, ktorá zaistí vášmu koni každodenné príjem živín, vitamínov a minerálov vo vhodnom pomere. Kombináciou s krmivami z radu PREMIUM môžete jednoduchým spôsobom zabezpečiť vhodnú kŕmnu dávku pre akúkoľvek kategóriu a záťaž koňa.

Viac o krmivách BASE

Krmiva

NATURE

Krmivá z rady Nature poskytujú jedinečnú možnosť zostaviť si vlastný kŕmnu dávku (na mieru pre vášho koňa) z prírodných surovín. Sú vhodné nielen pre starších a chorých koňa alebo koňa v rekonvalescencii, ale v kombinácii s krmivami radu Base a Premium aj pre kone vo vysokej športovej záťaži.

Viac o krmivách NATURE